ΕΝΩΣΕΙΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Κλήρωσε για τα προημιτελικά των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων Παίδων-Κορασίδων

klirotida
Πραγματοποιήθηκαν την Παρασκευή 27 Απριλίου στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ. οι κληρώσεις της προημιτελικής φάσης των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων Παίδων-Κορασίδων. Οι αγώνες των Παίδων θα πραγματοποιηθούν το διάστημα 3-6 Μαΐου και των Κορασίδων 10-13 Μαΐου. Ο τόπος διεξαγωγής των αγώνων θα ανακοινωθεί τις επόμενες ημέρες.
Προημιτελική φάση Παίδων – Πρόγραμμα
 
Α’ όμιλος
1η αγωνιστική
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Πρωταθλητής ΕΣΠΕΚΕΛ
ΑΟ Ορεστιάδας – ΠΟ Μουδανιών
2η αγωνιστική
ΑΟ Ορεστιάδας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΠΟ Μουδανιών – Πρωταθλητής ΕΣΠΕΚΕΛ
3η αγωνιστική
Πρωταθλητής ΕΣΠΕΚΕΛ – ΑΟ Ορεστιάδας
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΠΟ Μουδανιών
 
Β’ όμιλος
1η αγωνιστική
ΦΕΣ Αριστοτέλης – ΑΣΑ Έβρος
ΑΠΣ Αίας – ΑΟ Πρέβεζας
2η αγωνιστική
ΑΠΣ Αίας – ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΟ Πρέβεζας – ΑΣΑ Έβρος
3η αγωνιστική
ΑΣΑ ΈΒρος – ΑΠΣ Αίας
ΦΕΣ Αριστοτέλης – ΑΟ Πρέβεζας
Γ’ όμιλος
1η αγωνιστική
ΑΕ Αρμενίων – ΑΟΝΣ Μίλων
Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης – ΑΣΠ Απόλλων
2η αγωνιστική
Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης – ΑΕ Αρμενίων
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΟΝΣ Μίλων
3η αγωνιστική
ΑΟΝΣ Μίλων – Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης
ΑΕ Αρμενίων – ΑΣΠ Απόλλων
Δ’ όμιλος
1η αγωνιστική
Καλαμάτα 80 – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
2η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Καλαμάτα 80
ΑΕΚ – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
3η αγωνιστική
Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας – Ολυμπιακός
Καλαμάτα 80 – ΑΕΚ
Προημιτελική φάση Κορασίδων – Πρόγραμμα
Α’ όμιλος
1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ – ΦΓΣ Πρέβεζας
Δευτεραθλητής ΕΣΠΕΚΕΛ – Άρης
2η αγωνιστική
Δευτεραθλητής ΕΣΠΕΚΕΛ – ΠΑΟΚ
Άρης – ΦΓΣ Πρέβεζας
3η αγωνιστική
ΦΓΣ Πρέβεζας – Δευτεραθλητής ΕΣΠΕΚΕΛ
ΠΑΟΚ – Άρης
Β’ όμιλος
1η αγωνιστική
ΓΑΙΑ Δράμας – Πρωταθλητής ΕΣΠΕΚΕΛ
ΑΠΣ Πετ. Καστοριάς – Ελπίδα Αμπελοκήπων
2η αγωνιστική
ΑΠΣ Πετ. Καστοριάς – ΓΑΙΑ Δράμας
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Πρωταθλητής ΕΣΠΕΚΕΛ
3η αγωνιστική
Πρωταθλητής ΕΣΠΕΚΕΛ – ΑΠΣ Πετ. Καστοριάς
ΓΑΙΑ Δράμας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Γ’ όμιλος
1η αγωνιστική
Πρωταθλητής ΕΣΠΑΑΑ – Τριταθλητής ΕΣΠΑΑΑ
Πρωταθλητής ΕΣΠΕΠ – Δευτεραθλητής ΕΣΠΕΔΑ
2η αγωνιστική
Πρωταθλητής ΕΣΠΕΠ – Πρωταθλητής ΕΣΠΑΑΑ
Δευτεραθλητής ΕΣΠΕΔΑ – Τριταθλητής ΕΣΠΑΑΑ
3η αγωνιστική
Τριταθλητής ΕΣΠΑΑΑ – Πρωταθλητής ΕΣΠΕΠ
Πρωταθλητής ΕΣΠΑΑΑ – Δευτεραθλητής ΕΣΠΕΔΑ
Δ’ όμιλος
1η αγωνιστική
Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
Πρωταθλητής ΕΣΠΕΔΑ – Δευτεραθλητής ΕΣΠΑΑΑ
2η αγωνιστική
Πρωταθλητής ΕΣΠΕΔΑ – Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης
Δευτεραθλητής ΕΣΠΑΑΑ – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
3η αγωνιστική
Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας – Πρωταθλητής ΕΣΠΕΔΑ
Πρωταθλητής ΕΣΠΕ Κρήτης – Δευτεραθλητής ΕΣΠΑΑΑ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ