Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Το πρόγραμμα της Α1 Γυναικών 2017-2018

xipe-osfp-santorini-2017

Οριστικοποιήθηκε το πλήρες πρόγραμμα της φετινής σεζόν Α1 Γυναικών, η αυλαία της οποίας ανοίγει στις 21 Οκτωβρίου, με τα πρώτα επίσημα σερβίς της περιόδου να δίνονται στις 17.00 σε ΔΑΚ Πυλαίας και στο κλειστό της Σαντορίνης, όπου ο φιλόδοξος ΑΟ Θήρας υποδέχεται τον νταμπλούχο Ολυμπιακό.

Αναλυτικά το Πρόγραμμα Αγώνων Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών

Α΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η  

Απ

Σάββατο 21/10/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 21/10/2017 Θήρας 17.30 ΑΟ Θήρας Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 21/10/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 17.00 ΑΣ Άρης ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 21/10/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 21/10/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 28/10/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 28/10/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 15.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΟ Θήρας
Σάββατο 28/10/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΣ Άρης
Σάββατο 28/10/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 28/10/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 4/11/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 4/11/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΟΦ Πορφύρας
Κυριακή 5/11/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 11/11/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΣ Άρης
Σάββατο 11/11/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΟ Θήρας
Σάββατο 11/11/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 11/11/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 11/11/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΣΠ Κόρινθος
Τετάρτη 15/11/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΟΝ Πανναξιακός
Τετάρτη 15/11/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΠΣ  Αίας
Τετάρτη 15/11/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης Ολυμπιακός ΣΦΠ
Τετάρτη 15/11/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΟΦ Πορφύρας
Τετάρτη 15/11/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΑΟ Μαρκοπούλου

 

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η  

Απ

Σάββατο 18/11/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 18/11/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 18/11/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΑΣ Άρης
Σάββατο 18/11/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 18/11/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΣΠ Κόρινθος
Κυριακή 26/11/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 25/11/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 25/11/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΟ Μαρκοπούλου
Κυριακή 26/11/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 25/11/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 2/12/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 2/12/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 2/12/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 2/12/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 2/12/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 9/12/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΓΣΚ Ηρακλής
Κυριακή 10/12/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΟΝ Πανναξιακός
Κυριακή 10/12/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΟ Θήρας
Σάββατο 9/12/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΣ Άρης
Σάββατο 9/12/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 16/12/2017 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 16/12/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 16/12/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 16/12/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 16/12/2017 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΠΣ  Αίας
Τετάρτη 20/12/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΓΣΚ Ηρακλής
Τετάρτη 20/12/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΟΝ Πανναξιακός
Τετάρτη 20/12/2017 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟ Θήρας
Τετάρτη 20/12/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΣ Άρης
Τετάρτη 20/12/2017 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΟ Μαρκοπούλου

 

 

B΄ ΓΥΡΟΣ

 

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η  

Απ

Σάββατο 13/1/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 13/1/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΟ Θήρας
Σάββατο 13/1/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΣ Άρης
Κυριακή 14/1/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 13/1/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 20/1/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 20/1/2018 Θήρας 14.00 ΑΟ Θήρας ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 20/1/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 20/1/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΣΠ Κόρινθος
Κυριακή 21/1/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 27/1/2018 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΟ Θήρας
Σάββατο 27/1/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΣ Άρης
Σάββατο 27/1/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΣ Μακεδόνες
Κυριακή 28/1/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 27/1/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 3/2/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 3/2/2018 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 3/2/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες Ολυμπιακός ΣΦΠ
Κυριακή 4/2/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΟΦ Πορφύρας
Κυριακή 4/2/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 10/2/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΣ Άρης
Σάββατο 10/2/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 10/2/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 10/2/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 10/2/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΟ Θήρας

 

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η  

Απ

Σάββατο 17/2/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 17/2/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΟ Θήρας
Κυριακή 18/2/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΠΣ  Αίας
Κυριακή 18/2/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 17/2/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 24/2/2018 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 24/2/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 24/2/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 24/2/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 24/2/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΣ Άρης
Κυριακή 11/3/2018 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΓΣΚ Ηρακλής
Κυριακή 11/3/2018 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 10/3/2018 Κυμίνων 19.00 ΑΣ Μακεδόνες ΑΟ Θήρας
Σάββατο 10/3/2018 Π. Σαλπέας 20.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 10/3/2018 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 17/3/2018 Ζηρίνειο 17.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 17/3/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 17/3/2018 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας ΓΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 17/3/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΣ Μακεδόνες
Σάββατο 17/3/2018 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 24/3/2017 Μ. Μερκούρη 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΓΣΚ Ηρακλής
Σάββατο 24/3/2017 Π. Σαλπέας 18.00 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟΝ Πανναξιακός
Σάββατο 24/3/2017 Κορίνθου 18.00 ΑΣΠ Κόρινθος ΑΟ Θήρας
Σάββατο 24/3/2017 Α΄Ηλιούπολης 18.00 ΓΣ Ηλιούπολης ΑΣ Άρης
Σάββατο 24/3/2017 ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 ΑΠΣ  Αίας ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 31/3/2018 Ζηρίνειο 18.00 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΠΣ  Αίας
Σάββατο 31/3/2018 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός Ολυμπιακός ΣΦΠ
Σάββατο 31/3/2018 Θήρας 18.00 ΑΟ Θήρας ΑΟΦ Πορφύρας
Σάββατο 31/3/2018 ΔΑΚ Πυλαίας 18.00 ΑΣ Άρης ΑΣΠ Κόρινθος
Σάββατο 31/3/2018 Μαρκόπουλου 18.00 ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΣ Μακεδόνες

Σημείωση:   Η ΕΟΠΕ εγκρίνει την τέλεση των παραπάνω αγώνων, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του ν. 4049/2012.

Επίσης η ΕΟΠΕ διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρω ημερομηνιών και ωρών αγώνων εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ