ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Σέρβις στο κύπελλο γυναικών

Vrilissia -zaon KYPELLO

Πρεμιέρα και για τις γυναίκες στο θεσμό του κυπέλλου με την πρώτη αγωνιστική της Β΄φασης. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει τρια ματς ενω το κυρίως μενού είναι την Τετάρτη 30/12 με τη διεξαγωγή 22 ματς, έξι ματς την Πέμπτη 1/12 και ενα την Παρασκευή .

Tρίτη 29/11

ΔΑΚ Πρέβεζας 19.00: Φιλαθλητικός Πρέβεζας – ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Φλούδας, Μπαλτζώης

Αγ. Δημητρίου 21.15: Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Παπαχατζής, Ονόπας

Στ. Βενέτης 21.30: ΑΟ Αιγάλεω – Αγία Παρασκευή, Διαιτητές: Παπαδογιάννης, Καντλή

Τετάρτη 30/11

Ν. Πέρκιζας 16.30: ΓΣ Χαλανδρίου – ΖΑΟΝ, Διαιτητές: Τριανταφυλλόπουλος, Νικολόπουλος

Βριλησσίων 18.00: ΦΟ Βριλησσίων – ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες, Διαιτητές: Μαυρικίδου, Βουδούρης

Παραλίας 19.00: Απόλλων Καλαμάτας – ΕΑ Πατρών, Διαιτητές: Χανδρινός, Χριστοδουλόπουλος

ΔΑΚ Σουφλίου 19.00: ΑΣΑ Έβρος – ΑΟ Νέας Βύσσας, Διαιτητές: Σταματόπουλος, Μαργαριτίδης

Κατσάνειο 19.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση – Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Δρανίτσας, Μπουκουβάλα

Ν. Ιωνίας Βόλου 19.00: Νίκη Βόλου – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Κολτσίδας, Μαλλιάρα

ΚΑΠΠΑ 19.30: ΟΠΑΘ Περσέας – ΠΑΟΚ, Διαιτητές: Μαυρίδης, Λαδάς

ΔΑΚ Κιλκίς 19.30: Αίας Κιλκίς – ΑΣΚ Λαγκαδάς, Διαιτητές: Βένος, Καλπακίδου

Παναχαϊκής 19.30: Παναχαϊκή – ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Λεβέντης, Σπυρόπουλος

Καβάλας 19.30: ΑΟ Καβάλας – ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Κυριακίδης

Μ. Τσικίνας 20.00: ΧΑΝΘ – ΣΑΑΚ Ανατόλια, Διαιτητές: Γεωργιάδου, Κεχαγιά

Λίντο 20.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Βογιατζής

Κορίνθου 20.00: ΑΣΠ Κόρινθος – ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος, Κουγιάς

ΔΑΚ Χαλάστρας 20.30: Καμπανιακός – Νέα Γενιά, Διαιτητές: Κότελης, Γιωγιού

Π. Νικολαΐδης 20.30: ΟΦΑ Απολλώνιος – Αθηνά Μαγκουφάνας, Διαιτητές: Μαριδάκης, Διαμάντης

ΑΚ Γουδί 20.30: ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Βλάχος, Οικονόμου Β.

Ν. Παξιμαδάς 20.30: ΓΣ Πετρούπολης – ΑΣΠ Ίωνες, Διαιτητές: Γεωργάκη, Λιάκου

Χανίων 21.00: Κύδων Χανίων – ΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Αγγελίδης, Πετακάκη

ΕΑΚ Σταυρούπολης 21.30: ΕΟ Σταυρούπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Διαιτητές: Κουκουμάκας, Πεχλίδης

2ο Χαϊδαρίου 21.45: ΑΟ Θρίαμβος – ΣΦΑΜ Φοίβος, Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Μόσιαλος

Αλίμου 21.45: ΑΠΣ Αλίμου – Πανιώνιος, Διαιτητές: Πικραμένος, Μυλωνάκης

Αρ. Παπαμιχαήλ 21.45: Δραπετσώνα – ΑΣ Ηλιούπολης, Διαιτητές: Μεταξά, Κουτσούλας

Πέμπτη 1/12

ΔΑΚ Μυστακίδου 17.30: ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος – ΦΕΣ Αριστοτέλης, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Χριστοφορίδης

Ροδίων Παιδεία 20.00: Ροδίων Άθλησις – ΡΣΦΠ Τελχινίς, Διαιτητές: Σταματίου, Λαζαράκης

ΔΑΚ Βικέλας 20.30: ΑΣ Ποσειδών Βέροιας – ΓΑΣ Αρχέλαος, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Καρακελίδης

Ιωνίας Βόλου 21.00: ΑΣ Αργώ – ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σκορδαρά

Κονταξοπούλειο 21.30: Μυγδονιακός – ΣΑ Πειραματικό, Διαιτητές: Αβραμίδης, Ανθυμίδης

Κοκκινιάς 21.45: Νίκη Αμαρουσίου – ΑΟ Ηλυσιακός, Διαιτητές: Δαλέκου, Τουμπανάκης

Παρασκευή 2 /12
Παναχαϊκής 19.00: Παναχαϊκή 2014 – ΓΣ Σπαρτιατικός, Διαιτητές: Μπακλέσης, Γεράνιος

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ