ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Συγκεντρωτικές για προεθνικές Παγκορασίδων

pagkorasides-proponisi

Τις κλήσεις τους για τις συγκεντρωτικές προπονήσεις της προεθνικής Παγκορασίδων που θα πραγματοποιηθούν στο Μαρκόπουλο (Δευτέρα) και Μελίσσια (Τρίτη) ανακοίνωσαν οι Νικολογιάννης και Κανελλοπούλου.

ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΟΜΟΣΠΟΝΙΑΚΩΝ

Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής κ. Νικολογιάννης Γεώργιος καλεί σε συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Παγκορασίδων την Δευτέρα 16/10/2017 και ώρα 18.30΄-20.00΄ στο Δημοτικό Γυμναστήριο Μαρκοπούλου (Διεύθυνση: 31ο Χιλιόμετρο Αθηνών Λαυρίου (δίπλα από το ποδόσφαιρο) τις παρακάτω αθλήτριες :

  1. Αθανασιάδου Ειρήνη (Α.Ο.Δ.Μ. Δεξαμενής)
  2. Παναγιωτοπούλου Αλεξάνδρα (Α.Ο.Δ.Μ. Δεξαμενής)
  3. Ανδρέου Ελένη (Γ.Σ. Κερατέας)
  4. Πέτκοβα Βανέσα (Γ.Σ. Κερατέας)
  5. Θεοδωρακοπούλου Ολυμπία (Α.Σ. Κολλέγιο Ντερή)
  6. Γκέκοβιτς Ερμιόνη (Α.Σ. Κολλέγιο Ντερή)
  7. Σιδέρη Ελευθερία (Α.Ο. Παλλήνης)
  8. Φίλη Δέσποινα  (Α.Σ.ΠΕ.Θέτιδα Βούλας)
  9. Δελιβασίλη Μελίνα (Α.Σ.ΠΕ. Θέτιδα Βούλας)
  10. Παναγοπούλου Ηρώ (Α.Σ.ΠΕ. Θέτιδα Βούλας)
  11. Διαμαντοπούλου Αριάδνη (Α.Σ.ΠΕ. Θέτιδα Βούλας)
  12. Κορωνέλλου Διονυσία (Α.Σ.ΠΕ. Θέτιδα Βούλας)
  13. Ευαγγελίου Βάλια (Α.Ο. Μαρκόπουλο)
  14. Γεωργουλοπούλου Πελαγία (Α.Ο. Μαρκόπουλο)
  15. Κωτσαρά Νίκη ( Α.Ο. Μαρκόπουλο)
  16. Κακαρνάκη Ιωάννα (Α.Ο. Μαρκόπουλο)
  17. Δήμου Αναστασία ( Α.Ο. Μαρκόπουλο)
  18. Αλλαγιάννη Κατερίνα( Α.Ο. Μαρκόπουλο)
  19. Μάρκο Σαββίνα( Α.Σ. Σπάτων Γαία)
  20. Ψύλλα Μυρτώ ( Α.Σ. Σπάτων Γαία)
  21. Σκουρτάϊ Τζένη ( Α.Σ. Σπάτων Γαία)
  22. Χατζηνικολάου Χριστίνα  (ΕΑΟ Σπάτων)

Παρακαλούνται οι αθλήτριες να προσέλθουν στα γήπεδα τον προπονήσεων εγκαίρως με αθλητική περιβολή. Σε περίπτωση αδυναμίας παρουσίας στην προπόνηση παρακαλείσθε να ενημερώσετε τον Περιφερειακό προπονητή εγκαίρως  στο τηλέφωνο : 6974961131

Η ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΗ ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Η Περιφερειακή Ομοσπονδιακή Προπονήτρια κ. Κανελλοπούλου Έλενα καλεί σε συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Παγκορασίδων την Τρίτη 17/10/2017, και ώρα 19.30΄- 21.00΄ στο Λύκειο Μελισσίων (Διεύθυνση: Πόντου & Δημ.Ψαθά) τις παρακάτω αθλήτριες :

  1. Νάνου Ναταλία (ΑΕΚ)
  2. Μπεζάτη Μελίνα (Γ.Σ. Αστέρας Αγ.Δημητρίου)
  3. Γράβαρη Ερρικα-Πελαγία (Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς)
  4. Δεριζιώτη Θεοδώρα (Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς)
  5. Κομίνη Σπυριδούλα Γ.Σ. (Ηρακλής Κηφισιάς)
  6. Οικονομοπούλου Ελισάβετ (Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς )
  7. Ντάλ Άννα ( ΣΦΑΜ Φοίβος )
  8. Κατσούλη Δανάη ( ΣΦΑΜ Φοίβος )
  9. Αθανασιάδη Έλενα ( ΣΦΑΜ Φοίβος )
  10. Μπούρη Ευαγγελία (A.O. Αγ. Στέφανος)
  11. Χριστοφιλέα Στεφανία (Α.Ο.Ν.Ν.Ν.Ε. Αμαζόνες Ν. Ερυθραίας)
  12. Συριστατίδη Αγγελική (Α.Ο. Θρακομακεδόνων)
  13. Ποθητού Νόνη (Νέοι Βύρωνος)
  14. Ρέλλου Ελένη (ΖΑΟΝ)
  15. Ματαλα Ουρανία (ΖΑΟΝ)
  16. Ανυφαντή Μαριάννα (ΖΑΟΝ)
  17. Κατσιμάνη Αναστασία (Α.Ε. Γκράβας)
  18. Κατσίκη Μαρία-Χριστίνα (Α.Ο. Ηλυσιακός)
  19. Κακούρου Γεωργία-Ζωή (Παναθηναϊκός Α.Ο.)
  20. Παπαγιαννοπούλου Ευτέρπη (Πανελλήνιος Γ.Σ.)
  21. Διαμαντή Θωμαΐς (Γ.Σ. Χαλανδρίου)

Παρακαλούνται οι αθλήτριες να προσέλθουν στα γήπεδα τον προπονήσεων εγκαίρως με αθλητική περιβολή.  Σε περίπτωση αδυναμίας παρουσίας στην προπόνηση παρακαλείσθε να ενημερώσετε την Περιφερειακή προπονήτρια εγκαίρως  στο τηλέφωνο : 6973361670

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ