BEACH VOLLEY

Αρχίζει η δράση στην Ίο

ios_beach_volley_geniki_2019

Με 4απλές ελληνικές συμμετοχές σε άνδρες και γυναίκες ανοίγει το Σάββατο στην Ίο και τον Μυλοπότα η «αυλαία» των αγώνων του Κυρίως ταμπλό με τις «κυανόλευκες» ομάδες να αναζητούν την διάκριση στο τουρνουά των Κυκλάδων…  Διαβάστε το πανόραμα των αγώνων Ανδρών-Γυναικών.

 

ΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ ΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

ios_beach_volley_prokrimatika_andron_2019.jpeg

Α ΟΜΙΛΟΣ

Μαξίμ Σιβολάπ/Αρτέμ Γιαρτζούτκιν (Ρωσία)

Φίλιπ Χαμπρ/Ντέιβιντ Λεντς (Τσεχία)

Φλοριάν Μπριρ/Λέο Ντίλιερ (Ελβετία)

Στέλιος Τζιουμάκας/Ιάσονας Κανέλλος (Ελλάδα)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

09:00 Μαξίμ Σιβολάπ/Αρτέμ Γιαρτζούτκιν (Ρωσία)- Τζιουμάκας/Ιάσονας Κανέλλος

09:00 Φίλιπ Χαμπρ/Ντέιβιντ Λεντς (Τσεχία)- Φλοριάν Μπριρ/Λέο Ντίλιερ (Ελβετία)

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

Τομς Σμέντις/Χάραλντ Ρέγκζα (Λετονία)

Φίλιξ Φριντλ/Μαξιμίλαν Τρούμερ (Αυστρία)

Μάρτιν Άπελγκριν/Αλεξάντερ Άνερστεντ (Σουηδία)

Δημήτρης Νιώπας/Θοδωρής Παπαδημητρίου (Ελλάδα)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

09:50 Τομς Σμέντις/Χάραλντ Ρέγκζα (Λετονία)- Νιώπας/Παπαδημητρίου

09:50 Φίλιξ Φριντλ/Μαξιμίλαν Τρούμερ (Αυστρία)- Μάρτιν Άπελγκριν/Αλεξάντερ Άνερστεντ (Σουηδία)

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ

Γιου Κοσικάβα/Τζαμπέι Ικέντα (Ιαπωνία)

Κρίσταπς Σμιτς/Αλεξάντερ Σόλοβετς (Λετονία)

Φλοριάν Γκοσελίν/Ζερεμί Σιλβεστρ (Γαλλία)

Παναγιώτης Ιωαννίδης/Αλέξανδρος Πολυχρονιάδης (Ελλάδα)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

10:40 Γιου Κοσικάβα/Τζαμπέι Ικέντα (Ιαπωνία)-Ιωαννίδης/Πολυχρονιάδης

10:40 Κρίσταπς Σμιτς/Αλεξάντερ Σόλοβετς (Λετονία)- Φλοριάν Γκοσελίν/Ζερεμί Σιλβεστρ (Γαλλία)

 

Δ ΟΜΙΛΟΣ

Άγγελος Μανδηλάρης/Βασίλης Μανδηλάρης (Ελλάδα)

Μαρτσέλ Μουσλίβετσεκ/Μάρτιν Πιχέρα (Τσεχία)

Ντάνιελ Μπεργκερούντ/Λαρς Ρέτερχορτ (Νορβηγία)

Γίντριχ Βάις/Ντόνοβαν Ντζαβορόνοκ (Τσεχία)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

11:30 Άγγελος Μανδηλάρης/Βασίλης Μανδηλάρης- Γίντριχ Βάις/Ντόνοβαν Ντζαβορόνοκ (Τσεχία)

11:30 Μαρτσέλ Μουσλίβετσεκ/Μάρτιν Πιχέρα (Τσεχία)- Ντάνιελ Μπεργκερούντ/Λαρς Ρέτερχορτ (Νορβηγία)

 

Τα ζευγάρια του Κυρίως ταμπλό ανδρών

Μαξίμ Σιβολάπ/Αρτέμ Γιαρτζούτκιν (Ρωσία)

Τομς Σμέντις/Χάραλντ Ρέγκζα (Λετονία)

Φίλιπ Χαμπρ/Ντέιβιντ Λεντς (Τσεχία)

Φίλιξ Φριντλ/Μαξιμίλαν Τρούμερ (Αυστρία)

Κρίσταπς Σμιτς/Αλεξάντερ Σόλοβετς (Λετονία)

Γιου Κοσικάβα/Τζαμπέι Ικέντα (Ιαπωνία)

Μάρτιν Άπελγκριν/Αλεξάντερ Άνερστεντ (Σουηδία)

Φλοριάν Μπριρ/Λέο Ντίλιερ (Ελβετία)

Άγγελος Μανδηλάρης/Βασίλης Μανδηλάρης (Ελλάδα)

Παναγιώτης Ιωαννίδης/Αλέξανδρος Πολυχρονιάδης (Ελλάδα)

Δημήτρης Νιώπας/Θοδωρής Παπαδημητρίου (Ελλάδα)

Στέλιος Τζιουμάκας/Ιάσονας Κανέλλος (Ελλάδα)

Φλοριάν Γκοσελίν/Ζερεμί Σιλβεστρ (Γαλλία)

Μαρτσέλ Μουσλίβετσεκ/Μάρτιν Πιχέρα (Τσεχία)

Γίντριχ Βάις/Ντόνοβαν Ντζαβορόνοκ (Τσεχία)

Ντάνιελ Μπεργκερούντ/Λαρς Ρέτερχορτ (Νορβηγία)

 

ΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ios_beach_volley_prokrimatika_gynaikon_2019.jpeg

Α ΟΜΙΛΟΣ

Τσοπούλου /Μαναβή

Ντορίνα Κλίνγκερ/Ρόνα Κλίνγκερ (Αυστρία)

Κριστίνα Τούριν/Σουζάνα Τούριν (Σουηδία)

Σούνιβα Χάνσεν/Χάουγκεν Ζίλστρα (Νορβηγία)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

09:00 Τσοπούλου /Μαναβή- Σούνιβα Χάνσεν/Χάουγκεν Ζίλστρα (Νορβηγία)

09:00 Ντορίνα Κλίνγκερ/Ρόνα Κλίνγκερ (Αυστρία)- Κριστίνα Τούριν/Σουζάνα Τούριν (Σουηδία)

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

Τερέζα Κοτλάσοβα/Ντανιέλα Ρέσοβα (Τσεχία)

Ανέμιεκε Ντρέσεν/Ίλκε Μέρτενς (Ολλανδία)

Μπεάτα Βάιντα/Αλεξάντρα Όρντεαν (Ρουμανία)

Λήδα Σαριδάκη/Έφη Μυρίλλα (Ελλάδα)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

09:00 Τερέζα Κοτλάσοβα/Ντανιέλα Ρέσοβα (Τσεχία)- Σαριδάκη/Μυρίλλα

09:50 Ανέμιεκε Ντρέσεν/Ίλκε Μέρτενς (Ολλανδία)- Μπεάτα Βάιντα/Αλεξάντρα Όρντεαν (Ρουμανία)

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ

Σάρα Ολίβοβα/Καρολίνα Ρεχάκοβα (Τσεχία)

Μαριώτα Αγγελοπούλου/Ζωή Κωνσταντοπούλου (Κύπρος)

Κλαούντια Σκαμπόλι/Ντανίλα Βαράσι (Ιταλία)

Μαρία Κλέπκου/Έλενα Μπάκα (Ελλάδα)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

10:40 Σάρα Ολίβοβα/Καρολίνα Ρεχάκοβα (Τσεχία)- Κλέπκου/Μπάκα

10:40 Μαριώτα Αγγελοπούλου/Ζωή Κωνσταντοπούλου (Κύπρος)- Κλαούντια Σκαμπόλι/Ντανίλα Βαράσι (Ιταλία)

 

Δ ΟΜΙΛΟΣ

Σοφία Όγκρεν/Καμίλα Νίλσον (Σουηδία)

Μαρία Τουντέσκοφ/Λάιν Τρανς (Δανία)

Ανάγια Έβανς/Έλι Όστιν (Αγγλία)

Μαρία Αποστολάκη/Αλίκη Σπηλιωτοπούλου (Ελλάδα)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

11:30 Σοφία Όγκρεν/Καμίλα Νίλσον (Σουηδία)- Αποστολάκη/Σπηλιωτοπούλου

11:30 Μαρία Τουντέσκοφ/Λάιν Τρανς (Δανία)- Ανάγια Έβανς/Έλι Όστιν (Αγγλία)

 

Τα ζευγάρια του Κυρίως ταμπλό γυναικών

Δήμητρα Μαναβή/Κωνσταντίνα Τσοπούλου (Ελλάδα)

Σάρα Ολίβοβα/Καρολίνα Ρεχάκοβα (Τσεχία)

Σοφία Όγκρεν/Καμίλα Νίλσον (Σουηδία)

Τερέζα Κοτλάσοβα/Ντανιέλα Ρέσοβα (Σουηδία)

Μαρία Τουντέσκοφ/Λάιν Τρανς (Τσεχία)

Ανέμιεκε Ντρέσεν/Ίλκε Μέρτενς (Δανία)

Μαριώτα Αγγελοπούλου/Ζωή Κωνσταντοπούλου (Κύπρος)

Ντορίνα Κλίνγκερ/Ρόνα Κλίνγκερ (Αυστρία)

Κριστίνα Τούριν/Σουζάνα Τούριν (Σουηδία)

Μαρία Αποστολάκη/Αλίκη Σπηλιωτοπούλου (Ελλάδα)

Μαρία Κλέπκου/Έλενα Μπάκα (Ελλάδα)

Λήδα Σαριδάκη/Έφη Μυρίλλα (Ελλάδα)

Κλαούντια Σκαμπόλι/Ντανίλα Βαράσι (Ιταλία)

Σούνιβα Χάνσεν/Χάουγκεν Ζίλστρα (Νορβηγία)

Ανάγια Έβανς/Έλι Όστιν (Αγγλία)

Μπεάτα Βάιντα/Αλεξάντρα Όρντεαν (Ρουμανία)

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ