ΕΝΩΣΕΙΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Οι κληρώσεις των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Κ18, Κ20, Κ21

Οι κληρώσεις των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Κ18, Κ20, Κ21

Την κλήρωση της Β’ φάσης των Πανελληνίων πρωταθλημάτων Αγοριών (Κ21, Κ18) και κοριτσιών (Κ20, Κ18) πραγματοποίησε την Τρίτη στα γραφεία της η ΕΟΠΕ.

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα των αγώνων έχουν ως εξής:

ΑΓΟΡΙΑ Κ21


Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος, ΑΣ Άρης, ΓΣ Πανηπειρωτικός

1η αγωνιστική (26/7)
1.ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Άρης
2.ΓΣ Πανηπειρωτικός-Πήγασος Πολίχνης

2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

Β’ όμιλος: ΦΕΣ Αριστοτέλης, ΧΑΝΘ, ΑΣ Αργώ Βόλου, ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής

1η αγωνιστική (26/7)
1.ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής
2.ΧΑΝΘ-ΑΣ Αργώ Βόλου

2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

Γ’ όμιλος: ΑΟΠ Κηφισιάς, ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΠ Ολυμπιάς, ΓΕ Ηρακλείου

1η αγωνιστική (26/7)
1.ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
2.ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟΠ Κηφισιάς

2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΑΟΝΣ Μίλων, Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ,

1η αγωνιστική (26/7)
1.Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΟΝΣ Μίλων
*Ο Παναθηναϊκός ΑΟ πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (1/8)
Παναθηναϊκός-Νικητής αγώνα 1


ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20

Α’ όμιλος: ΠΑΟΚ, ΕΑ Λάρισας

1η αγωνιστική (26/7)
ΠΑΟΚ-ΕΑ Λάρισας

Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΑΠΣ Αίας, ΑΣ Γιάννενα

1η αγωνιστική (26/7)
1.ΑΠΣ Αίας-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
*Ο ΑΣ Γιάννενα πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-ΑΣ Γιάννενα

Γ’ όμιλος: ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Ερμής, ΑΟ Κύδων, Ολυμπιακός ΣΦΠ

1η αγωνιστική (26/7)
1.ΑΣΠ Ερμής-ΑΟ Μαρκοπούλου
2.ΑΟ Κύδων-Ολυμπιακός ΣΦΠ

2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΑΣΠ Απόλλων, ΣΦΑΜ Φοίβος, Αίολος Αγυιάς

1η αγωνιστική (26/7)
1.ΣΦΑΜ Φοίβος-Αίολος Αγυιάς
*Ο ΑΣΠ Απόλλων πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-ΑΣΠ Απόλλων


ΑΓΟΡΙΑ Κ18

Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος

1η αγωνιστική (23/7)
ΑΠΣ Φίλιππος-Πήγασος Πολίχνης

Β’ όμιλος: ΑΣ Άθλος, ΠΑΟΚ, ΓΣ Πανηπειρωτικός

1η αγωνιστική (23/7)
1.ΓΣ Πανηπειρωτικός – ΑΣ Άθλος
*Ο ΠΑΟΚ πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (29/7)
ΠΑΟΚ-Νικητής αγώνα 1

Γ’ όμιλος: Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΓΕ Ηρακλείου, ΑΕΠ Ολυμπιάς

1η αγωνιστική (23/7)
1.ΓΕ Ηρακλείου-Παναθηναϊκός ΑΟ
2.ΑΕΠ Ολυμπιάς-Ολυμπιακός ΣΦΠ

2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΣ Άθληση

1η αγωνιστική (23/7)
1.ΣΦΠ Χανίων-ΑΕΚ
2.ΑΣ Άθληση-ΑΟ Αστέρας Νίκαιας

2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2


ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

Α’ όμιλος: ΑΠΣ Αίας, ΕΑ Λάρισας, ΑΣ Γιάννενα

1η αγωνιστική (23/7)
1.ΕΑ Λάρισας-ΑΣ Γιάννενα
*Ο ΑΠΣ Αίας πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (29/7)
ΑΠΣ Αίας-Νικητής αγώνα 1

Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Βυζαντινός ΑΟ, ΣΦΚ Πιερικός, ΑΟ Καβάλας

1η αγωνιστική (23/7)
1.ΑΟ Καβάλας-Βυζαντινός ΑΟ
2.ΣΦΚ Πιερικός-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

Γ’ όμιλος: Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Απόλλων

1η αγωνιστική (23/7)
1.Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΣΠ Απόλλων
*Ο ΑΟ Μαρκοπούλου πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (29/7)
ΑΟ Μαρκοπούλου-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΣΦΜ Φοίβος, ΑΣ Περιστέρι, ΑΣΠ Ερμής, ΝΟΠ Ρεθύμνου

1η αγωνιστική (23/7)
1.ΝΟΠ Ρεθύμνου-ΣΦΜ Φοίβος
2.ΑΣΠ Ερμής-ΑΣ Περιστέρι

2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

ΕΝΩΣΕΙΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
02/11/2021

Αήττητη η Γλυφάδα

Το νικηφόρο σερί της Γλυφάδας στον Β Όμιλο της Β Εθνικής Ανδρών στην ΕΣΠΕΔΑ συνεχίστηκε καθώς η ομάδα των Νοτίων προαστίων πέρασε νικηφόρα από την Καλλιθέα...