Πρεμιέρα για ΑΣ Αργώ Βόλου
29/09/2017 12:59![Πρεμιέρα για ΑΣ Αργώ Βόλου](https://www.volleyplanet.gr/wp-content/uploads/2017/09/29/argo-volou-neanides.jpg)
Την Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου αρχίζουν οι πρώτες επίσημες φετινές αναμετρήσεις για τον ΑΣ Αργώ Βόλου, με τη διεξαγωγή της 1ης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων εφήβων και νεανίδων.
Συγκεκριμένα η ομάδα εφήβων υποδέχεται στο κλειστό γυμναστήριο «Βάκης Παρασκευόπουλος», την ομάδα της Άμιλλας Τρικάλων, σε αγώνα που θα αρχίσει την 17.00 ώρα .
Ακολουθεί στις 19.00 το παιχνίδι της ομάδας των νεανίδων η οποία υποδέχεται στο ίδιο γήπεδο, την αντίστοιχη του Φιλαθλητικού Τρικάλων.
Πριν από τους δύο αγώνες των εφήβων και των νεανίδων, θα προηγηθεί η διεξαγωγή των αγώνων της 3ης και τελευταία ημέρα του Διεθνούς τουρνουά παγκορασίδων, το οποίο θα ξεκινήσει την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου