Στον ΑΣ Ηλιούπολης η Παναγοπούλου
23/07/2019 18:10![Στον ΑΣ Ηλιούπολης η Παναγοπούλου](https://www.volleyplanet.gr/wp-content/uploads/2019/07/23/panagopoulou_asilioupolis.jpg)
Την απόκτηση της Ειρήνης Παναγοπούλου ανακοίνωσε ο ΑΣ Ηλιούπολης και με την μεταγραφή της 26χρονης λίμπερο συμπλήρωσε τις θέσεις των υποδοχέων εν όψει της νέας σεζόν.
Η ανακοίνωση του ΑΣ Ηλιούπολης
Ο Α.Σ. Ηλιούπολης ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με την Ειρήνη Παναγοπούλου στην Ομάδα Βόλεϊ Γυναικών. Η Παναγοπούλου αγωνίζεται στη θέση του λίμπερο και στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στον ΑΣΠ Σάλαμμον, ΠΑΟ Κουκάκι και ΑΣ Τύφων.
Η 26χρονη αθλήτρια θα αποτελέσει το δίδυμο των λίμπερο μαζί με την Χριστίνα Μπογιατζή, για την επόμενη χρονιά. Η διοίκηση του ΑΣ Ηλιούπολης θέλει να ευχαριστήσει θερμά την αντίστοιχη του ΠΑΟ Κουκακίου για την ολοκλήρωση της μεταγραφής.
Ο σύλλογος της εύχεται καλή αγωνιστική χρονιά.