BETOSFAIRA

Δυνατά και με πολλές επιλογές

balles-foto-genikh-nea2

Η Ευρώπη παίζει βόλεϊ και οι επιλογές μας είναι πολλές με την Βαλτική Λίγκα, την Φινλανδία, το Βέλγιο, την Ολλανδία και την Πορτογαλία να δίνουν πολλές ευκαιρίες για ένα δυνατό Σαββατιάτικο κουπόνι..

ΒΑΛΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ
Jarvamaa – Dubysa                                          ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-2
Pere Leib Tartu – Biolars/Olaine                  ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-2
Rakvere – RTU                                                  ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Viesti – Polkky Kuusamo                               ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-0
Pislaploki – Vampula                                      ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1
Kangasala – OrPo                                            ΠΡΟΤΑΣΗ 2 / ΣΚΟΡ 1-3
HPK – Polkky Kuusamo                                 ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Hurrikaani – Sampo                                       ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1
Leka Volley – ETTA                                        ΠΡΟΤΑΣΗ 2 / ΣΚΟΡ 2-3
Vantaa Ducks – Tiikerit                                 ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1

ΒΕΛΓΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Jaraco – Michelbeke                                        ΠΡΟΤΑΣΗ 2 / ΣΚΟΡ 0-3
Gent – Asterix Avo                                           ΠΡΟΤΑΣΗ 2 / ΣΚΟΡ 0-3
Oostende – Tongeren                                      ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1
Zoersel – Barbar                                               ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1
Lendelede – Charleroi                                     ΠΡΟΤΑΣΗ 2 / ΣΚΟΡ 1-3
Oudegem – Antwerp                                        ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Dros/Alterno – Weert                                       ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-0
Set-Up’ 65 – Flynth Flamingos                        ΠΡΟΤΑΣΗ 2 / ΣΚΟΡ 2-3
Sliedrecht – Zwolle                                             ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1
Eurosped Almelo – Papendal/Arnhem          ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-0
Summa Peelpush – Sneek                                 ΠΡΟΤΑΣΗ 2 / ΣΚΟΡ 2-3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Academica de Espinho – Benfica                    ΠΡΟΤΑΣΗ 2 / ΣΚΟΡ 0 3
SC Caldas – Vitoria Guimaraes                       ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-2
Leixoes SC – Sporting de Espinho                 ΠΡΟΤΑΣΗ 2 / ΣΚΟΡ 1-3
Mamede – Viana                                               ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1
Esmoriz GC – Clube K                                      ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1
Sporting CP – A. J. F. Bastardo                      ΠΡΟΤΑΣΗ 1 / ΣΚΟΡ 3-1

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ