Δεν ταξιδεύει ούτε ο Αστέρας!
30/01/2015 20:01![Δεν ταξιδεύει ούτε ο Αστέρας!](https://www.volleyplanet.gr/wp-content/uploads/2014/12/14/panionios-asteras-agiou-omades-2014.jpg)
Μετά το ΠΑΟΝ-Μαρκόπουλο, αναβολή λόγω κακοκαιρίας είχαμε και στην Α2 γυναικών αφού σειρά πήρε η αναμέτρηση του Αστέρα Αγ. Δημητρίου με τον ΓΑΣ Μεσσαρά.
Το παιχνίδι ήταν προγραμματισμένο για την Κυριακή 1 Φεβρουαρίου αλλά οι δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούν στη θάλασσα του Αιγαίου, απέτρεψαν την αποστολή του Αστέρα να ταξιδέψει στην Κρήτη.
Πλέον αναμένεται η ΕΟΠΕ να ορίσει το ματς σε νέα ημερομηνία.