Έγινε η νύχτα-μέρα για τους «ερυθρόλευκους»
06/01/2015 02:47![Έγινε η νύχτα-μέρα για τους «ερυθρόλευκους»](https://www.volleyplanet.gr/wp-content/uploads/2015/01/06/lamia_osfp.jpg)
Τους πρωταθλητές χειμώνα υποδέχτηκαν, παρά το τσουχτερό κρύο, με καπνογόνα και συνθήματα οι φίλοι του τοπικού συνδέσμου στη Λαμία, οι οποίοι -παρουσία του προέδρου του ερασιτέχνη Μιχάλη Κουντούρη- έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα.
Σύσσωμη η ομάδα παρέστη στην κοπή της πίτας και αποθεώθηκαν για το φετινό 11×11 με τον Αμερικάνο διαγώνιο, Κάρσον Κλαρκ να το απολαμβάνει δημοσιεύοντας τη σχετική φωτό με το σχόλιο “οι οπαδοί μας έδωσαν μια γλυκιά παρέλαση μετά τη νίκη”!