Έτοιμη η Θέτιδα στο Χαλάνδρι (fotos)

Το αήττητο στα φιλικά προετοιμασίας συνεχίστηκε και στο Χαλάνδρι για την ΑΣ.ΠΕ.Θέτιδα Βούλας που λίγες μέρες πριν τις επίσημες αγωνιστικές υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα της Α2 γυναικών, δείχνει να βρίσκεται σε υψηλό βαθμό ετοιμότητας.

thetis_papathanasiou_coach

Στο κλειστό Δ.Γ. Χαλανδρίου “Ν. Πέρκιζας” η ομάδα της Βούλας δείχνοντας πολύ καλά στοιχεία και παίζοντας κατά διαστήματα πολύ όμορφο βόλεϊ επικράτησε με 3-0 σετ (25-18, 25-08, 25-15) του ΓΣ Χαλανρίου, ενώ η γηπεδούχος ομάδα του Βαγγέλη Περόπουλου κέρδισε με 25-21 το έξτρα σετ που παίχθηκε.

gs_halandriou_peropoulos

Μετά το ματς και παρά την ήττα η διοίκηση του ΓΣ Χαλανδρίου έβγαλε την ομάδα να διασκεδάσει στο bar  και χορηγό της ομάδας “Sixteen”, όπου εκει όλα τα κορίτσια του Γυμναστικού Συλλόγου πήραν κάποιες πολύτιμες ανάσες και χαλαρώσαν με ένα ποτάκι, ενόψει της δύσκολης συνέχειας που τα περιμένει.