Εισιτήρια διαρκείας με… spot στο Δέλτα Tv
10/07/2018 19:58![Εισιτήρια διαρκείας με… spot στο Δέλτα Tv](https://www.volleyplanet.gr/wp-content/uploads/2017/07/07/ethnikos-alex-evros-kosmos-2017.jpg)
Κάλεσμα στον κόσμο της ομάδας να στηρίξει την φετινή χρονιά απεύθυνε η διοίκηση του Εθνικού Αλεξανδρούπολης και με αφορμή την διάθεση των νέων εισιτηρίων διαρκείας δημιούργησε και το απαραίτητο τηλεοπτικό σποτ που παίζει ήδη στο Δέλτα TV…
Ο κόσμος του Εθνικού Αλεξανδρούπολης αναμένεται για μια ακόμη χρονιά να είναι το βαρύ χαρτί της ομάδας στην Volleyleague.
Η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας ξεκίνησε στην πόλη του Έβρου και η διοίκηση των «κυανόλευκων» φρόντισε να δημιουργήσει το απαραίτητο προωθητικό σποτάκι που παίζει ήδη στην Δέλτα TV που είναι και χορηγός επικοινωνίας της ομάδας.
Δείτε το promo video του Εθνικού Αλεξανδρούπολης