Με Προύσαλη η «πρώτη» της Ναρμπόν (φωτ.)
21/08/2015 22:03![Με Προύσαλη η «πρώτη» της Ναρμπόν (φωτ.)](https://www.volleyplanet.gr/wp-content/uploads/2015/08/21/prousalis2.jpg)
Στις 19 Αυγούστου ξεκίνησε την προετοιμασία της η γαλλική Ναρμπόν στην οποία φέτος υπάρχει η μικρή ελληνική παροικία των Κώστα Προύσαλη, Θανάση Πρωτοψάλτη και Ανδρέα Φράγκου.
Στην «πρώτη» της Ναρμπόν και ορεξάτος -όπως φανερώνουν οι φωτογραφίες- ο πρώην πασαδόρος του Ολυμπιακού, Κώστας Προύσαλης σήκωσε ήδη μανίκια… ενώ θα ακολουθήσουν και οι Πρωτοψάλτης-Φραγκός μαζί και οι υπόλοιποι “Ναρμπονέζοι”. Για τις προσεχείς μέρες έχουν προγραμματιστεί και οι απαραίτητες εξετάσεις.
Δείτε φωτογραφίες από την πρώτη συγκέντρωση: