Oι διαιτητές των ημιτελικών
14/03/2015 05:34![Oι διαιτητές των ημιτελικών](https://www.volleyplanet.gr/wp-content/uploads/2014/12/16/gerothodoros.jpg)
Το πρώτο ημιτελικό που θα ξεκινήσει χρονικά το απόγευμα (17.15, ΠΑΟΚ – Φοίνικας Σύρου, ΝΕΡΙΤ Plus), πρώτος διαιτητής ορίστηκε κ. Γεροθόδωρος και δεύτερος ο κ. Γεωργιάδης.
Στον δεύτερο ημιτελικό που είναι βραδινός (20.00, Ολυμπιακός – ΑΟ Κηφισιάς) πρώτος διαιτητής θα είναι ο κ. Παπαδογούλας και δεύτερος διαιτητής ο κ. Βουδούρης.
Οι ρέφερι προέκυψαν κατά τη διάρκεια της χθεσινοβραδινής τεχνικής σύσκεψης των ομάδων με την οργανωτική επιτροπή της Σύρου και την ΕΟΠΕ.