Πανικός για μία… πρόσκληση
15/10/2015 18:16![Πανικός για μία… πρόσκληση](https://www.volleyplanet.gr/wp-content/uploads/2015/10/15/Filathlitikos-sxoleia-77.jpg)
Να γεμίσει το κλειστό της Νεάπολης θέλει ο Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός που υποδέχεται στην πρεμιέρα της Α1΄ βόλεϊ γυναικών την Κυριακή (18/10) τον νταμπλούχο Ολυμπιακό (17.00).
Για τον λόγο αυτό σήμερα, τρεις αθλήτριες (Τσοπούλου – Γεροβασιλείου – Ντούριτς) βρέθηκαν στο 33ο δημοτικό σχολείο Λάρισας στη Νέα Σμύρνη και μοίρασαν προσκλήσεις για το παιχνίδι με τις «ερυθρόλευκες».
Η υποδοχή από όλους ήταν «θερμή», τα παιδιά περικύκλωσαν τις αθλήτριες και η ζήτηση θύμισε ποδοσφαιρικό αγώνα ενω το «ραντεβού» με αρκετούς μαθητές, ανανεώθηκε για την Κυριακή στη Νεάπολη.