A2

Πρεμιέρα για την ΑΕΚ στην Α2

Πρεμιέρα για την ΑΕΚ στην Α2

Πρεμιέρα στην ΑΕΚ στον Α1 υποόμιλο της Α2 ανδρών κόντρα στο Μίλωνα στη Ν.Σμύρνη μετά το αρχικό ρεπό ενω επίσης ξεχωρίζει το ντερμπι της Κρήτης ανάμεσα σε ΣΦΠ Χανίων – ΟΦΗ. Στην Α2 έχουμε νησιωτική μονομαχία μεταξύ Αθλοπαιδιών Κω – Ροδίων Άθλησις και Απόλλωνα-Δραπετσώνα.

Στον Β1 υποόμιλο η Ελπίδα που εχασε δύσκολα στην πρεμιέρα 3-2 απο τη Νίκη Αιγινίου υποδέχεται την ΕΑ Πατρών, ο Πήγασος Κοζάνης  το νεοφώτιστο Άθλο Ορεστιάδας, και ο Απολλων Πατρών τη Νίκη Αιγινίοι. Ρεπό εχει ο Άρης Θεσσαλονίκης. Στον Β2 ξεχωρίζει το  Θεσσαλονικιώτικο ντερμπι ΑΜΣ Νέστωρ – Αίας Ευόσμου και η μονομαχία Περσέας – ΧΑΝΘ.

Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος – 1ος υποόμιλος
2η αγωνιστική
Σάββατο 12 Νοεμβρίου

Μίλωνα 18.00: ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΕΚ, Διαιτητές: Κατσούλης, Ζώης

Κυριακή 13 Νοεμβρίου

Μ. Μερκούρη 16.00: ΟΠΕ Ρεθύμνου – Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κανακάκης

Χανίων 16.00: ΣΦΠ Χανίων – ΟΦΗ, Διαιτητές: Αγγελίδης, Γιαννόπουλος

Παραλίας 18.00: Καλαμάτα 80 – ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Καψάσκης, Τσουμελέας

Ρεπό ο ΑΟ Μαρκοπούλου

Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος – 2ος υποόμιλος
2η αγωνιστική
Σάββατο 12 Νοεμβρίου

Ιωνικού 14.30: ΑΣ Ιωνικός – ΑΟ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Μόσχος, Μενεσλής

Κω 18.00: ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω – Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Χρηστίδης Χ., Πρέντζας

Απόλλων 19.00: ΓΣ Απόλλων – ΔΑΣ Δραπετσώνας, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Βλάχος

Ρεπό ο Πανιωνιος

Α2 Ανδρών – Β’ όμιλος – 1ος υποόμιλος
2η αγωνιστική
Σάββατο 12 Νοεμβρίου

Ι. Λεμονίδης 18.00: ΑΣ Ελπίς – ΕΑ Πατρών, Διαιτητές: Γεωργιάδης, Κυριακόπουλος

Ολυμπιάδας 18.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Λεβέντης

Κοζάνης 18.00: Πήγασος Κοζάνης – Άθλος Ορεστιάδας, Διαιτητές: Κολτσίδας, Παπαγεωργίου Αχ.

Απόλλωνος 19.30: ΑΣΠ Απόλλων – Νίκη Αιγινίου, Διαιτητές: Γεράνιος, Μπακλέσης

Ρεπό ο Άρης

Α2 Ανδρών – Β’ όμιλος – 2ος υποόμιλος
2η αγωνιστική
Σάββατο 12 Νοεμβρίου

ΕΑΚ Νεάπολης 17.00: Μακεδονικός – ΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Δημητρίου, Λιοτόπουλος

Κυριακή 13 Νοεμβρίου

Αλεξ/πολης 18.00: ΓΕ Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Σερρών, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Μαρκάτσας

Βότσης 18.00: ΑΜΣ Νέστωρ – Αίας Ευόσμου, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Μπουγιούκας

Κάππα 20.00: ΟΠΑΘ Περσέας – ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μπόμπορας

Ρεπό ο Πήγασος Πολίχνης

A2
05/11/2021

Πρεμιέρα για την Α΄ ζώνη

Η πρεμιέρα στην Α’ Ζώνη της Α2 Γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022 θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 6 Νοεμβρίου, ενώ η Β’ Ζώνη που έχει...