Συνεχάρη τις Εθνικές ο Μαυρομάτης
06/09/2015 00:20![Συνεχάρη τις Εθνικές ο Μαυρομάτης](https://www.volleyplanet.gr/wp-content/uploads/2014/11/02/Mavromat_01.11.jpg)
Συγχαρητήρια προς τις Εθνικές ομάδες Μπιτς Βόλεϊ μοίρασε ο πρόεδρος της ΕΟΠΕ, κ. Αχιλλέας Μαυρομάτης, μετά το διπλό ελληνικό θρίαμβο και την πανηγυρική πρόκριση τόσο των Ανδρών όσο και των Γυναικών στην τελική φάση του προ-Ολυμπιακού τουρνουά Continental Cup .
Συγκεκριμένα, ο ισχυρός άνδρας της ΕΟΠΕ ανέφερε: «Η πρόκριση της Ελλάδας στον τελικό γύρο του ContinentalCup τόσο σε άνδρες όσο και σε γυναίκες, είναι πολύ μεγάλη υπόθεση για το ελληνικό μπιτς βόλεϊ. Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!».