A2

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2021-22

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2021-22
ο πλήρες πρόγραμμα της Α2 Ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2021-22, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το πρωί της Πέμπτης στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ..
 
Α’ ΖΩΝΗ


Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΡΕΠΟ
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΣ Κόροιβος

2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΓΣ Πετρούπολης    Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου1
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣ Κόροιβος-ΡΕΠΟ

3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)

ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΣ Πετρούπολης
ΡΕΠΟ-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου-ΑΣ Κόροιβος

4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΓΣ Πετρούπολης-ΡΕΠΟ

Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣ Κόροιβος-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης

5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΓΣ Πετρούπολης

ΡΕΠΟ-Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΑΣ Κόροιβος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

ΑΟ Φλοίσβος-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΣΦΑΜ Φοίβος
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αρμενίων

2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
ΑΕ Αρμενίων-ΣΦΑΜ Φοίβος

3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)

ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΓΕ Ηρακλείου
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Φλοίσβος-ΑΕ Αρμενίων

4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΓΕ Ηρακλείου-ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Φλοίσβος-ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
ΑΕ Αρμενίων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος

5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΓΕ Ηρακλείου
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΑΕ Αρμενίων

Β’ ΖΩΝΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

ΑΣ Μακεδονικός-ΑΕΝ Πανοράματος
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΑΠΣ Φθία
ΧΑΝΘ-ΓΣ Πανηπειρωτικός

2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΠΣ Φθία

3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)

ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φθία-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Μακεδονικός-ΓΣ Πανηπειρωτικός

4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Φθία
ΑΣ Μακεδονικός-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΕΝ Πανοράματος

5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φθία-ΑΣ Μακεδονικός
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΓΣ Πανηπειρωτικός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

ΟΠΑΘ Περσέας-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣΑ Έβρος-Ένωση Τούμπας
ΡΕΠΟ-ΑΣ Ελπίς

2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΡΕΠΟ-ΟΠΑΘ Περσέας
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ελπίς-Ένωση Τούμπας

3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)

ΑΣΑ Έβρος-ΡΕΠΟ
Ένωση Τούμπας-ΜΓΣ Εθνικός
ΟΠΑΘ Περσέας-ΑΣ Ελπίς

4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΡΕΠΟ-Ένωση Τούμπας
ΟΠΑΘ Περσέας-ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ελπίς-ΜΓΣ Εθνικός

5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΜΓΣ Εθνικός-ΡΕΠΟ
Ένωση Τούμπας-ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣΑ Έβρος-ΑΣ Ελπίς