A2

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2021-22

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2021-22
Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2021-22, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ..
 

Α’ ΖΩΝΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

ΓΣΚ Ηρακλής-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΕΑΠ-ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΣΠ Απόλλων

2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΣΚ Ηρακλής
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΕΑΠ
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟΝΣ Μίλων

3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)

ΕΑΠ-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝΣ Μίλων-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΣΠ Απόλλων4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣΚ Ηρακλής-ΕΑΠ
ΑΣΠ Απόλλων-ΟΦΑ Απολλώνιος

5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΟΦΑ Απολλώνιος-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΣΚ Ηρακλής
ΕΑΠ-ΑΣΠ Απόλλων

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

ΝΟΠ Ρεθμύμνου-ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΕ Ηρακλείου-Ένωση Βύρωνα

2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΓΕ Ηρακλείου-ΝΟΠ Ρεθμύμνου
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Πετρούπολης

3η αγωνιστική (20/11    8η αγωνιστική (8/1)

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΕ Αμπελοκήπων
ΝΟΠ Ρεθμύμνου-Ένωση Βύρωνα

4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Πετρούπολης
ΝΟΠ Ρεθμύμνου-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αμπελοκήπων

5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΑΕ Αμπελοκήπων-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πετρούπολης-ΝΟΠ Ρεθμύμνου
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Ένωση Βύρωνα

Β’ ΖΩΝΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (23/10)     8η αγωνιστική (11/12)

ΓΣΓ Νίκη-ΑΟ Καβάλα
ΜΑΣ Νέα Γενιά-Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΑΣ Ελπίς-ΑΣ Γαία Δράμας
Ρεπό-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

2η Αγωνιστική (30/10)     9η αγωνιστική (18/12)

Ρεπό-ΓΣΓ Νίκη
ΑΟ Καβάλα-ΜΑΣ Νέα Γενιά
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΑΣ Ελπίς
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΑΣ Γαία Δράμας

3η Αγωνιστική (6/11)     10η αγωνιστική (8/1)

ΜΑΣ Νέα Γενιά-Ρεπό
ΑΣ Ελπίς-ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γαία Δράμας-Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΓΣΓ Νίκη-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

4η Αγωνιστική (13/11)     11η αγωνιστική (15/1)

Ρεπό-ΑΣ Ελπίς
ΓΣΓ Νίκη-ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΟ Καβάλα-ΑΣ Γαία Δράμας
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-Φοίνικας Αλεξ/πολης

5η Αγωνιστική (20/11)     12η αγωνιστική (22/1)

ΑΣ Γαία Δράμας-Ρεπό
ΑΣ Ελπίς-ΓΣΓ Νίκη
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΑΟ Καβάλα
ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

6η Αγωνιστική (27/11)     13η αγωνιστική (29/1)

Ρεπό-Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΓΣΓ Νίκη-ΑΣ Γαία Δράμας
ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΑΣ Ελπίς
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΑΟ Καβάλα

7η Αγωνιστική (4/12)     14η αγωνιστική (5/2)

ΑΟ Καβάλα-Ρεπό
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Γαία Δράμας-ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Ελπίς-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (23/10)     8η αγωνιστική (11/12)

ΑΣ Ασκληπιός-ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Αργώ Βόλου-ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Γιάννενα-ΕΑ Λαρίσης
ΠΟΓ Ηρακλής-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

2η Αγωνιστική (30/10)     9η αγωνιστική (18/12)

ΠΟΓ Ηρακλής-ΑΣ Ασκληπιός
ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΣ Αργώ Βόλου
ΦΓΣ Πρέβεζας-ΑΣ Γιάννενα
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΕΑ Λαρίσης

3η Αγωνιστική (6/11)     10η αγωνιστική (8/1)

ΑΣ Αργώ Βόλου-ΠΟΓ Ηρακλής
ΑΣ Γιάννενα-ΕΟ Σταυρούπολης
ΕΑ Λαρίσης-ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Ασκληπιός-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

4η Αγωνιστική (13/11)    11η αγωνιστική (15/1)

ΠΟΓ Ηρακλής-ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Ασκληπιός-ΑΣ Αργώ Βόλου
ΕΟ Σταυρούπολης-ΕΑ Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΦΓΣ Πρέβεζας

5η Αγωνιστική (20/11)     12η αγωνιστική (22/1)

ΕΑ Λαρίσης-ΠΟΓ Ηρακλής
ΑΣ Γιάννενα-ΑΣ Ασκληπιός
ΦΓΣ Πρέβεζας-ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Αργώ Βόλου-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

6η Αγωνιστική (27/11)     13η αγωνιστική (29/1)

ΠΟΓ Ηρακλής-ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Ασκληπιός-ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Αργώ Βόλου-ΑΣ Γιάννενα
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΕΟ Σταυρούπολης

7η Αγωνιστική (4/12)     14η αγωνιστική (5/2)

ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΟΓ Ηρακλής
ΦΓΣ Πρέβεζας-ΑΣ Ασκληπιός
ΕΑ Λαρίσης-ΑΣ Αργώ Βόλου
ΑΣ Γιάννενα-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός