Α2 ΑΝΔΡΩΝ

Α2 Ανδρών: Πρόγραμμα με πρώτο σερβίς στις 19/10

eope_klirosi

Το πρωτάθληματης Α2 Ανδρών ήταν να ξεκινήσει με 13 ομάδες στις 5 Οκτωβρίου, όμως μετά την αποχώρηση του Ηρακλή Χαλκίδας έγινε κλήρωση με 12 ομάδες και η πρεμιέρα θα γίνει στις 19 Οκτωβρίου.

Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10) – 12η αγωνιστική (25/26-1)

ΑΕ Αρμενίων-ΑΣ Κέρκης
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΣΠ Απόλλων
Ροδίων Άθλησις    -ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΕ Ηρακλείου-ΔΑΣ Δραπετσώνας

2η αγωνιστική (26/27-10) – 13η αγωνιστική (1/2-2)    

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αρμενίων
ΑΣ Κέρκης-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣΠ Απόλλων-Ροδίων Άθλησις
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΟΝΣ Μίλων

3η αγωνιστική (2/3-11) – 14η αγωνιστική (8/9-2)    

ΑΟ Αιγιαλέων-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΣ Κέρκης
Ροδίων Άθλησις    -ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΕ Αρμενίων-ΔΑΣ Δραπετσώνας

4η αγωνιστική (9/10-11) – 15η αγωνιστική (15/16-2)    

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΕ Αρμενίων-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Κέρκης-Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟΝΣ Μίλων
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΓΣ Πανιώνιος

5η αγωνιστική (16/17-11) – 16η αγωνιστική (22/23-2)

Ροδίων Άθλησις    -ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΕ Αρμενίων
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΣ Κέρκης
ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Αιγιαλέων-ΔΑΣ Δραπετσώνας

6η αγωνιστική (23/24-11) – 17η αγωνιστική (29-2/1-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΕ Αρμενίων-Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Κέρκης-ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΓΣ Πανιώνιος
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΣΠ Απόλλων

7η αγωνιστική (30-11/1-12) – 18η αγωνιστική (7/8-3)    

ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΕ Αρμενίων
Ροδίων Άθλησις    -ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Κέρκης
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΔΑΣ Δραπετσώνας

8η αγωνιστική (7/8-12) – 19η αγωνιστική (14/15-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΕ Αρμενίων-ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Καλαμάτα 80-Ροδίων Άθλησις
ΑΣ Κέρκης-ΑΣΠ Απόλλων
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΟ Νέοι Βύρωνος

9η αγωνιστική (14/15-12) 20η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΣΠ Απόλλων-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΕ Αρμενίων
ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΣ Κέρκης
Ροδίων Άθλησις-ΔΑΣ Δραπετσώνας

10η αγωνιστική (21/22-12) – 21η αγωνιστική (28/29-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Αιγιαλέων-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΟΝΣ Μίλων
Ροδίων Άθλησις-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΣ Κέρκης

11η αγωνιστική (18/19-1) – 22η αγωνιστική (4/5-4)

ΑΣ Κέρκης-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΕ Αρμενίων
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΟΝΣ Μίλων-Ροδίων Άθλησις
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΔΑΣ Δραπετσώνας

Α2 Ανδρών – Β’ όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10) – 12η αγωνιστική (25/26-1)

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΧΑΝΘ
ΑΣ Άρης-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Μακεδονικός-ΑΕΝ Πανοράματος
ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Ερμογένης
ΑΣ Άθλος-ΑΠΣ Φίλιππος
ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

2η αγωνιστική (26/27-10) – 13η αγωνιστική (1/2-2)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΧΑΝΘ-ΑΣ Άρης
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος-ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Ερμογένης-ΑΣ Άθλος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΠΣ Φίλιππος

3η αγωνιστική (2/3-11) – 14η αγωνιστική (8/9-2)    

ΑΣ Άρης-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Μακεδονικός-ΧΑΝΘ
ΣΦΚ Πιερικός-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Άθλος-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Ερμογένης
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

4η αγωνιστική (9/10-11) – 15η αγωνιστική (15/16-2)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Μακεδονικός
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΣ Άρης
ΧΑΝΘ-ΣΦΚ Πιερικός
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Άθλος
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΠΣ Φίλιππος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Ερμογένης

5η αγωνιστική (16/17-11) – 16η αγωνιστική (22/23-2)

ΣΦΚ Πιερικός-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Μακεδονικός-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΣ Άθλος-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φίλιππος-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Ερμογένης-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Άρης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

6η αγωνιστική (23/24-11) – 17η αγωνιστική (29-2/1-3)    

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Άθλος
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άρης-ΑΣ Μακεδονικός
ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Φίλιππος
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ερμογένης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΕΝ Πανοράματος

7η αγωνιστική (30-11/1-12) – 18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΠΣ Φίλιππος-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Άθλος-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Άρης
ΑΣ Ερμογένης-ΧΑΝΘ
ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Μακεδονικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

8η αγωνιστική (7/8-12) – 19η αγωνιστική (14/15-3)    

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Ερμογένης
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΠΣ Φίλιππος
ΑΣ Άρης-ΑΣ Άθλος
ΑΣ Μακεδονικός-ΣΦΚ Πιερικός
ΧΑΝΘ-ΑΕΝ Πανοράματος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-Πήγασος Πολίχνης

9η αγωνιστική (14/15-12) – 20η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Ερμογένης-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Άρης
ΑΣ Άθλος-ΑΣ Μακεδονικός
Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ
ΣΦΚ Πιερικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

10η αγωνιστική (21/22-12) – 21η αγωνιστική (28/29-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-Πήγασος Πολίχνης
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Άρης-ΑΣ Ερμογένης
ΑΣ Μακεδονικός-ΑΠΣ Φίλιππος
ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Άθλος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΧΑΝΘ

11η αγωνιστική (18/19-1) – 22η αγωνιστική (4/5-4)

ΧΑΝΘ-ΦΕΣ Αριστοτέλης
Πήγασος Πολίχνης-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Άρης
ΑΣ Ερμογένης-ΑΣ Μακεδονικός
ΑΠΣ Φίλιππος-ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άθλος-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

 

 

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ