Α2 ΑΝΔΡΩΝ

Κλήρωση-πρόγραμμα των ομίλων της Α’ και Β’ ζώνης Α2 Ανδρών

klirosi_eope_a2
Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΟΠΕ η κλήρωση των ομίλων της Α’ και Β’ ζώνης του πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών της αγωνιστικής περιόδου 2020-2021, η πρεμιέρα του οποίου θα πραγματοποιηθεί το διήμερο 7-8 Νοεμβρίου 2020.
 Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα 
 
Α2 ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΖΩΝΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ. Πετρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020        

Σ.Φ.Π. Χανίων – Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος – Α.Ε. Αρμενίων
Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας – Γ.Σ. Πετρούπολης

2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας – Σ.Φ.Π. Χανίων
Γ.Ε. Ηρακλείου – Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης – Α.Ε. Αρμενίων

3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ο. Νέοι Βύρωνος – Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ε. Αρμενίων – Γ.Ε. Ηρακλείου
Σ.Φ.Π. Χανίων – Γ.Σ. Πετρούπολης

4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020            

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας – Α.Ε. Αρμενίων
Σ.Φ.Π. Χανίων – Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης – Γ.Ε. Ηρακλείου

5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020            

Γ.Ε. Ηρακλείου – Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ε. Αρμενίων –    Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος – Γ.Σ. Πετρούπολης

Β’ ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020        

Γ.Ε. Ηρακλείου – Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ε. Αρμενίων –    Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης – Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας

7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020        

Σ.Φ.Π. Χανίων –    Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος – Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ε. Αρμενίων – Γ.Σ. Πετρούπολης

8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020        

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας – Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Ε. Ηρακλείου – Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Σ. Πετρούπολης – Σ.Φ.Π. Χανίων

9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020        

Α.Ε. Αρμενίων –    Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος – Σ.Φ.Π. Χανίων
Γ.Ε. Ηρακλείου – Γ.Σ. Πετρούπολης

10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020        

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας – Γ.Ε. Ηρακλείου
Σ.Φ.Π. Χανίων –    Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Σ. Πετρούπολης – Α.Ο. Νέοι Βύρωνος

Α2 ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΖΩΝΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Κόροιβος
Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Άθληση
ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ
1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020            

Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    – Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    – Α.Σ. Κόροιβος
Α.Ε.Π Ολυμπιάς – Α.Σ. Άθληση

2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ε.Π Ολυμπιάς – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου – Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση – Α.Σ. Κόροιβος

3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020        

Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    – Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Κόροιβος – Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    – Α.Σ. Άθληση

4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ε.Π Ολυμπιάς – Α.Σ. Κόροιβος
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    – Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση – Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου

5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020    

Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου – Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Κόροιβος – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    – Α.Σ. Άθληση

Β’ ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020        

Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Σ. Κόροιβος – Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση – Α.Ε.Π Ολυμπιάς

7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020            

Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    – Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    – Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Α.Σ. Κόροιβος – Α.Σ. Άθληση

8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021            

Α.Ε.Π Ολυμπιάς – Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου – Α.Σ. Κόροιβος
Α.Σ. Άθληση – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος

9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021        

Α.Σ. Κόροιβος –    Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου – Α.Σ. Άθληση

10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021        

Α.Ε.Π Ολυμπιάς – Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    – Α.Σ. Κόροιβος

Α.Σ. Άθληση – Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α2 ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ένωση Τούμπας
Α.Π.Σ. Φθία
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Χ.Α.Ν.Θ.
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός ΙωαννίνωνΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020           

Ένωση Τούμπας –    Χ.Α.Ν.Θ
Α.Π.Σ. Φθία – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020       

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Ένωση Τούμπας
Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας

3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020           

Α.Π.Σ. Φθία – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Χ.Α.Ν.Θ
Ένωση Τούμπας – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Ένωση Τούμπας – Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων –    Χ.Α.Ν.Θ

5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020       

Χ.Α.Ν.Θ    – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Ένωση Τούμπας
Α.Π.Σ. Φθία – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

Β’ ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-12 Δεκεμβρίου 2020       

Χ.Α.Ν.Θ    – Ένωση Τούμπας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων –    Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020           

Ένωση Τούμπας – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Π.Σ. Φθία – Χ.Α.Ν.Θ
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Α.Π.Σ. Φθία
Χ.Α.Ν.Θ    – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων –    Ένωση Τούμπας

9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020       

Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Π.Σ. Φθία – Ένωση Τούμπας
Χ.Α.Ν.Θ    – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020       

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Χ.Α.Ν.Θ
Ένωση Τούμπας – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων –    Α.Π.Σ. Φθία

Α2 ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣΑ.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Μακεδονικός
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Σ. ΕλπίςΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020           

Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Σ. Μακεδονικός – Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου –    Α.Σ. Ελπίς

2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου – Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης – Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς – Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης

3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ. Μακεδονικός – Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Α.Σ. Ελπίς

4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020       

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου –    Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς – Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης

5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020       

Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης –    Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Μακεδονικός – Α.Σ. Ελπίς

Β’ ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020       

Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης –    Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς – Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου

7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020           

Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Σ. Μακεδονικός – Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Ελπίς

8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020           

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου –    Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης –    Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς – Α.Ε.Ν. Πανοράματος

9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020           

Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Σ. Μακεδονικός – Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης –    Α.Σ. Ελπίς

10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020       

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου –    Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς – Α.Σ. Μακεδονικός