BETOSFAIRA

Ποντάρουμε Κλάντνο

Η Ευρωπαϊκή μας περιπλάνηση στα πρωταθλήματα βόλεϊ της Ευρώπης “σταματά” στην… Τσεχία και τον αγώνα της Οστράβα κόντρα στην Κλάντνο.

Οστράβα-Κλάντνο για το πρωτάθλημα βόλεϊ Τσεχίας… Αδύναμη η γηπεδούχος έχει ρεκόρ 1-5 με την νίκη να είναι με αντίπαλο την Ούστι (τελευταία στον βαθμολογικό πίνακα) και τότε πλήρωνε 1.05.Βεβαια έχει παίξει και με τις 2 καλύτερες ομάδες που πρωταθλήματος να μην την αδικούμε.

Από την άλλη η Κλάντνο έχει ρεκόρ 2-3 και στο πρόσφατο ματς με την Ονταλένα αυτοκτόνησε. Προηγήθηκε με 2-1 σετ και εν τέλει έχασε στο ταϊ-μπρέικ. Το σετ αποδόσεων κατ’ εμέ είναι λάθος. Το σωστό είναι 2.10-1.70.  Η παράδοση έχει πολλά τάϊ μπρέικ μεταξύ των δυο ομάδων

Ευκαιρία στην Σλοβενία

Καλησπέρα στους φίλους της στήλης... Κυριακή και η ευκαιρία για στοιχηματισμο ερχεται από την Σλοβενία και τις γυναίκες... Πάμε να δούμε τα δεδομένα...
BETOSFAIRA
09/11/2018

Δυνατές επιλογές

Καλησπέρα στους φίλους της στήλης. Παρασκευή σήμερα και επιλέξαμε 4 δυνατές επιλογές που τις πιστεύουμε και νομίζουμε πως θα μας οδηγήσουν στο ταμείο. Εσθονία...
BETOSFAIRA
28/10/2018

Τετράδα από το αγαπημένο Βέλγιο

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Αρκετά παιχνίδια σήμερα έχει το μενού στο βόλεϊ αλλά ξεχωρίσαμε 4 καυτά φαβορί από το πρωτάθλημα των γυναικών στο Βέλγιο.