ΕΝΩΣΕΙΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Αήττητες Αιξώνη, Κρόνος Αγίων Αναργύρων

genikh-Volleyball-Balls-1

ΑΓΕ Αιξώνη και Κρόνος Αγίων Αναργύρων οδηγούν τις κούρσες στις Τοπικές κατηγορίες της ΕΣΠΕΔΑ καθώς συνεχίζουν αήττητοι στα πρωταθλήματα γυναικών μετά την ολοκλήρωση της 5ης και 6ης αγωνιστικής αντίστοιχα.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5η αγωνιστική
ΑΠΣ Αρης Αμφιάλης-Πειραϊκός Σύνδεσμος 3-0
ΑΟΠ Μοσχάτου-ΠΟΚ Εσπερος                       3-1
ΜΕΛΑΣ Αγ.Ελευθέριος-ΑΕΓ Αιξωνή              0-3
ΑΦΜΣ Φοίνιξ-ΑΓΟΓ Ευρυάλη                         1-3
ΓΣ Ιλίου-ΑΣ Περιστέρι                                      3-1
ΑΟ Σαρωνικός-ΓΣ Ειρήνη                                (18/11)

Βαθμολογία
1.ΑΕΓ Αιξωνή                                  14 (15-3)
2.ΓΣ Ιλίου                                        12 (12-5)
3.ΑΣ Περιστέρι                               12 (13-4)
4.ΑΓΟΓ Ευρυάλη                            12 (14-6)
5.ΑΟΠ Μοσχάτου                          11 (13-8)
6.ΑΠΣ Αρης Αμφιάλης                   9 (12-8)
7.ΜΕΛΑΣ Αγ.Ελευθέριος               7 (8-9)
8.ΑΦΜΣ Φοίνιξ                                5 (8-12)
9.Πειραϊκός Σύνδεσμος                 3 (3-13)
10.ΠΟΚ Εσπερος                            2 (6-14)
11.ΑΟ Σαρωνικός                            0 (2-12)
12.ΓΣ Ειρήνη                                   0 (0-12)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6η αγωνιστική
ΓΣ Περάματος Ερμής-ΑΟ Κελεός                                     3-1
ΓΣ Αγ.Αναργύρων-ΑΟ Φιλία Περάματος                        3-0
ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας-ΟΠ Πανορμίτης Σαλαμίνας      3-0
ΑΕ Ευριπίδης-ΑΟ Π.Φαλήρου                                          0-3
ΑΣΦΠ Κρόνος Αγ.Αναργύρων-Μανδραϊκός ΑΟ           3-1
ΑΟ Φλοίσβος-ΑΣ Αφροδίτη                                               3-0
ΑΣ Πέρα-ΑΟ Τελαμών                                                       (16/11)

Βαθμολογία
1.ΑΣΦΠ Κρόνος Αγ.Αναργύρων           18 (18-2)
2.ΑΟ Τελαμών                                          15 (15-1)
3.ΑΟ Φλοίσβος                                         14 (16-5)
4.ΓΣ Περάματος Ερμής                          14 (16-6)
5.ΑΣ Πέρα                                                  13 (15-5)
6.ΓΣ Αγ.Αναργύρων                                 13 (17-9)
7.ΑΟ Π.Φαλήρου                                       11 (14-10)
8.Μανδραϊκός ΑΟ                                    10 (13-10)
9.ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας                              7 (9-13)
10.ΑΣ Αφροδίτη                                            6 (6-14)
11.ΑΕ Ευριπίδης                                            2 (5-18)
12.ΑΟ Κελεός                                                0 (2-18)
13.ΑΟ Φιλία Περάματος                             0 (1-18)
14.ΟΠ Πανορμίτης                                      0 (0-18)

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ