ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου

No 672536

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής στην Β Φάση του Κυπέλλου Ανδρών, αλλά και της 1ης αγωνιστικής των γυναικών ανακοινώθηκαν από την ΕΟΠΕ.

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής της Β Φάσης του Κυπέλλου Ανδρών:

Κύπελλο Ανδρών: Β΄ Φάση 2ηΑγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Τετάρτη 17/12/2014
N.Περάμου
20.00
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
Σταρίδας-Παπαστάμος
Τετάρτη 17/12/2014
Χαλκιοπούλειο
15.30
ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΘΙΑ
Παρασκευάς-Σακελλάρης
Τετάρτη 17/12/2014
ΔΑΚ Σκύδρας
19.00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Λιαρός-Σωμαράκης+Γραμματεία
Πέμπτη 18/12/2014
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων
18.00
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Τσαμουρτζής-Πορτοκαλίδης
Κυριακή 21/12/2014
Κατσάνειο
17.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΕ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
Αβραμίδης-Μπουγιούκας

 

Το πρόγραμμα των αγώνων της Β’ φάσης του Κυπέλλου Ανδρών (2η αγωνιστική) και Γυναικών (1η αγωνιστική) έχουν ως εξής:

Κύπελλο Γυναικών: Β΄ Φάση 1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Τρίτη 16/12/2014
Κονταξοπούλειο
21.30
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΜΕΝΤ
Χατζηπαντελή-Σταυριανίδης
Τρίτη 16/12/2014
14o Γυμνα.Λάρισας
21.00
ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Κατσιούλης-Μπατσίλα
Τρίτη 16/12/2014
Ν.Ιωνίας Βόλου
20.30
ΑΣ BV ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΗΤ.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
Τόκα-Παρασκευάς
Τετάρτη 17/12/2014
Κονταξοπούλειο
21.30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ
Κουκουμάκας-Παπακοσμάς
Τετάρτη 17/12/2014
Ν.Σαμαράς
19.30
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΣΑ ΕΒΡΟΣ
Σταματόπουλος-Μαργαριτίδης
Τετάρτη 17/12/2014
Χαλκιοπούλειο
20.00
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Παρασκευάς-Σακελλάρης
Τετάρτη 17/12/2014
Ν.Φιλαδελφείας
18.00
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
Μόσιαλος-Γεωργάκη
Τετάρτη 17/12/2014
Γ.Παπασιδέρης
21.30
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
 Ράντσιου-Πάτση
Τετάρτη 17/12/2014
Γεώρ.Γαλανόπουλος-Λουτράκι
21.00
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Γεμενής-Κωνσταντινόπουλος
Τετάρτη 17/12/2014
Ρεθύμνου
20.00
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
Κανακάκης-Τραχαλάκη
Τετάρτη 17/12/2014
ΔΑΚ Μεσολογγίου
17.30
ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
Γεράνιος-Γκόλφης
Τετάρτη 17/12/2014
ΕΑ Πατρών
21.30
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
Μπακλέσης-Πετούσης
Τετάρτη 17/12/2014
ΔΑΚ Κοζάνης
20.00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Δανιηλίδου-Καραπάνου
Τετάρτη 17/12/2014
ΕΑΚ Σταυρούπολης
19.30
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Μπουκουβάλα-Κάλλης
Τετάρτη 17/12/2014
Βότση
21.00
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
Γεωργιάδου-Παπαδόπουλος
Τετάρτη 17/12/2014
Μίκρας
21.00
 ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
Στεργιόπουλος Α.-Τσιούλα
Τετάρτη 17/12/2014
ΔΑΚ Μακροχωρίου
20.00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
Πορτοκαλίδης-Καραγκελίδης
Πέμπτη 18/12/2014
Π.Νικολαϊδης
19.30
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Παπαδογιάννης-Δαλέκου
Πέμπτη 18/12/2014
Ν.Παξιμαδάς
21.00
ΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Βλάχος-Καντλή
Παρασκευή 19/12/2014
Καρέα
21.30
ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Χαμπιλού-Χρηστίδης Αλ.
Παρασκευή 19/12/2014
Γ.Κάκουρης
21.45
AO ΕΝΩΣΗ ΗΛΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Παγκοζίδης-Πολίτης

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ